KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16406431
nr 1640 6431
Etsning
Prins Eugen. Signerad, "Pilar vid stranden", 15x19 cm, yttermått inklusive ram: 30x33 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 september 2024
kl 21:04:09
500 kr
700 kr